Selçuk Cumhur İttifakından Kızılay Kan Bağışı Kampanyasına Destek | Ege'de Son Nokta

Selçuk Cumhur İttifakından Kızılay Kan Bağışı Kampanyasına Destek

Selçuk Cumhur İttifakından Kızılay Kan Bağışı Kampanyasına Destek


Kızılayın kan stoklarındaki düşüş çağrısı üzerine AK Parti İzmir İl Başkanlığı ile MHP İzmir İl Başkanlığı tarafından yönetimleri ile birlikte ortak kan bağışı kampanyası başlatıldı. Kızılay için başlatılan kan bağışı kampanyasına  AK Parti Selçuk İlçe Başkanlığı ve MHP Selçuk ilçe Başkanlığı da sessiz kalmadı.


AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu ” Kıymetli İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’nin talimatları ile Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk İlçe Başkanlığıyla birlikte kan bağışı programı düzenledik.” dedi

Başkan Girbiyanoğlu ” Sokağa çıkma kısıtlamaları, evde kal çağrıları, koronavirüs önlemleri derken milletimizin sağduyusuyla inşallah bu netameli günleri aşacağımız bir döneme yaklaşıyoruz. Hayatta en değerli şey; insanın kendi dışındaki bir insan için umut olması, onun yaşamsal faaliyetlerine katkı sunmasıdır. Unutmayın kan vermek devamlı bir ihtiyaçtır ve hayat kurtarır. Zira hastanelerde sadece corona virüse yakalanmış hasta yatmıyor. Lösemi hastalarımız, doğum yapacak anne adaylarımız, trafik kazası geçirmiş veya acilen ameliyata girmek zorunda çok sayıda hasta var. Özellikle yaşadığımız bu zorlu süreçte bu özveriye çok ihtiyacımız olacak. Bu vesileyle Selçuklu hemşehrilerimi kan vermeye davet ediyorum. Programa katılan değerli katılımcılara ayrı ayrı çok teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019