Kızılderili Kampı’na Büyük İlgi! | Ege'de Son Nokta

Kızılderili Kampı’na Büyük İlgi!

Kızılderili Kampı’na Büyük İlgi!

İzmir’in ayrıcalıklı alışveriş merkezi Westpark Outlet’ in Temmuz ayı boyunca organize ettiği Kızılderili Kampı etkinliği çocukların ve ailelerin gözdesi oldu!
Aileler Westpark Outlet’ in avantajlarla dolu mağazalarında alışverişin tadını çıkartırken, çocuklar da eğlenerek öğrendikleri aktivitelerle verimli zaman geçiriyor!

Kızılderililerin yaşayışlarını tematik alan içinde eğlenceli oyun ve aktivitelerle çocuklara öğreten Kızılderili Kampı Etkinliği çocuklar tarafından çok ilgi görüyor. Westpark Outlet akvaryum katında kurulan büyük etkinlik alanı içinde çocuklar davul çalma, balık tutma, at binme, çamurdan çömlek yapma ve daha birçok eğlenceli aktiviteye dâhil olup etkinliğin tadını çıkartıyor. Temmuz ayı boyunca her hafta sonu tekrarlanan etkinlikler 14:00-18:00 saatleri arasında yapılıyor.

Westpark Outlet’ te etkinlikler Ağustos ayında da devam edecek. Çocuklara botanik bilimi, bitki ve sebzeleri öğretecek Botanik Akademisi etkinlikleri ise Ağustos ayı boyunca her hafta sonu Westpark Outlet’te olacak.

Ücretsiz olan bu etkinliklere bütün çocuklar davetli!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın