Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer’den “Bayram Mesaisi” | Ege'de Son Nokta

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer’den “Bayram Mesaisi”

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer’den “Bayram Mesaisi”

İzmir’in Kınık ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Sadık Doğruer Bayram boyunca yaptığı ziyaret ve  bayramlaşma programlarıyla toplumun her kesimi ile buluşarak bayramlarını kutladı.

Sadık Doğruer ilk olarak 09 Ağustos Cuma günü Kınık Belediyesinde daire müdürleri ve personeli ile bayramlaşarak tüm çalışanlara huzur içinde bayram geçirmelerini dilledi.

Aynı gün Kınık Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılarak Kınık Kaymakamı Cumhuriyet  Başsavcısı Murat Erbaş,Cumhuriyet Savcısı Nurullah Yıldırım, Daire Müdürleri, Siyasi Parti ilçe Başkanları Gaziler ve Muhtarlar ile bayramlaştı.

Başkan Doğruer 15 Ağustos 2019 itibariyle emekli olacak olan Kınık Kaymakamına Kınık Belediye Meclisinin 07.Ağustos 2019 tarihinde oy birliğiyle aldığı Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün’ü Fahri Hemşerilik verilmesi kararı doğrultusunda Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün’e fahri hemşerilik beratını verdi.

Doğruer Arefe günü Kınık Hayvan Pazarını ziyaret ederek Hayvan üreticilerine hayırlı işler dileklerini ileterek üreticilere ile kurbanlık alan vatandaşlar ilebayramlaştı. Bayramın ilk günü  Kınık Belediyesi Kurban Kesim Merkezini ziyaret eden Başkan Doğruer kurban kesimi için sıra bekleyenler ile kahvaltı yapıp bayramlarını kutladı Aynı gün Saat 17.00 ile 19.00 saatleri arasdında Ak Parti Kınık İlçe Başkanlığında düzenlenen Bayramlama programına katılarak Partili,ler ve vatandaşlar ile bayramlaştı.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, bayramın ikinci günü ise sırasıyla Kınık Devlet Hastanesini ziyaret edip hastalara geçmiş olsun dileklerini iletip nöbet tutan personelin bayramlarını kutladı Doğruer Hastane ziyaretinin ardından, Kınık Emniyet Müdürlüğü, Kınık Jandarma Komutanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kınık İtfaiye Grubu.Kınık Belediyesi Garaj Amirliğini ziyaret ederek bayramı çalışarak geçiren nöbet ekiplerini bayramını kutladı Doğruer aynı gün Poyracık ve Yayakent Hizmet binalarında yapılan Bayramlaşma  programlarıyla Poyracık ve Yayakent Mahalle sakinleriyle de bayramlaştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın