Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği’nin Kurban Bayramı Mesajı | Ege'de Son Nokta

Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği’nin Kurban Bayramı Mesajı

Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği’nin Kurban Bayramı Mesajı


Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


 

Kaymakam Öneği mesajında şu ifadelere yer verdi: “Aziz Milletimizin ve İslam aleminin manevi değerlerini en güzel şekilde yaşatan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramını milletçe, birlik ve beraberlik içerisinde bir kez daha karşılamanın sevinç ve huzurunu yaşıyoruz.

İnsanları ortak değerlerde buluşturan, gönüllerin yakınlaştığı, sevgi ve saygının geliştiği, birlik ve beraberliğimizin temel taşlarından biri olarak gördüğümüz bayramlarımızı, gelecek kuşaklara geleneksel değerlerimizi en doğru şekilde aktarabilmek için fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bayramlarda, özellikle kimsesiz, yoksul ve yaşlı insanlarımızla daha yakından ilgilenilmeli, onlara gereken hassasiyet gösterilmelidir. İlçe sakinlerimizin, Kurban Bayramını, bayramların mana ve ruhuna uygun olarak kutlayacaklarına, ülkemizde zaman zaman olumsuz görüntülere neden olan, uygunsuz kurban kesme görüntülerinin yaşanmaması için gerekli duyarlılığı göstereceklerine ve belirlenen kurban kesme yerlerinde korona tedbirlerine riayet ederek, çevre ve temizlik şartlarına hassasiyet göstererek kurban keseceklerine inanıyorum.

Bayramlarımızın en güzel gelenek ve hasletlerimizi koruma, yaşama ve yaşatma vasıflarıyla, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi temennisiyle;  Kurban Bayramının ülkemize ve İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bayram süresince görev yapacak tüm kamu görevlilerimize başarılar diliyor, başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm mesai arkadaşlarımızın ve ailelerinin bayramlarını kutluyor, tüm Karabağlarlı hemşehrilerime sevgi ve saygılar sunuyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019