İzmir Karamanlılar Derneği Yeni Başkanı Yüksel Köküş’le Hizmete Devam Dedi | Ege'de Son Nokta

İzmir Karamanlılar Derneği Yeni Başkanı Yüksel Köküş’le Hizmete Devam Dedi

İzmir Karamanlılar Derneği Yeni Başkanı Yüksel Köküş’le Hizmete Devam Dedi

İzmir Karamanlılar Derneği yönetim kurulu yapmış olduğu toplantı ile yeni bir yapılandırmaya giderek dernek başkanlığına Yüksel Köküş’ü getirdi.


İzmir ve İlçelerinde yaşayan Karamanlılar’ın bir araya gelerek kurduğu İzmir Karamanlılar Derneği yeni yapılandırmaya gitti. Uzun yıllardır derneğin başkanlığını yürüten Aziz Bilgin “Biraz da gençler bu görevi üstlensin. Bu kez aday değilim. Ancak yönetimde yer alarak her zaman bir nefer gibi yardıma hazırım. Bir ağabey olarak desteğim her zaman tam” dedi.

 

Başkan Köküş, Karaman’ı çok sevdiklerini, Karamanlı olmaktan gurur duyduklarını ve öncelikli hedeflerinin İzmir’de Karaman’ı tanıtmak, olduğunu belirtti. Köküş, “Derneğimiz kapısı bütün Karaman’lılara ve dostlarımıza sonuna kadar açıktır. Biz memleketimizi seviyoruz ve her ortamda onun güzelliğini anlatmak için de kültürel, sosyal aktiviteler yapmaya çalışıyoruz. Karamanın kadim kültürünü tanıtırken de İzmir’in kültürel ve sosyal yaşantısına da katkı koyduğumuz düşünüyoruz” dedi

 

Yeni yönetim kulu görevlendirmesi sonucunda dernek başkanlığına işadamı Yüksel Köküş getirilirken, başkan yardımcılıklarını Aziz Bilgin ve Ali Altınışık üstlendi. Genel sekreterliğe Fatma Güneş Uysal, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanlığına ise yönetim kurulu üyesi gazeteci Hasan Çölmekçi getirildi.

Denetleme kuruluna işiadamı Şenol Ayten, PTT İşleme Mürüdü Seyit Mehmet Çalık ve Avukat Çağnur Altınışık yer aldı.

Diğer yönetim kuluru üyeleri de; Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Kenan Teker, Tarım İl Müdürlüğü’n de görevli Ziraat Mühendisi Mehmet Pınarbaşı, Avukat Çağlı Altınışık, işadamı Ahmet İhce, Diyetisyen Dr. Özgür Atalay, Ali Kocabaş, Saliha Bozkurt ve Servet Gedikli’den oluştu.

Ayrıca toplantıya Çeşme Otelciler Birliği ( ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir ve Celal Bayar Üniversitesinden Prof. Doğan Uysal da katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019