İzmir Belediyesi yapamadı Bakan Kasapoğlu el attı! | Ege'de Son Nokta

İzmir Belediyesi yapamadı Bakan Kasapoğlu el attı!

İzmir Belediyesi yapamadı Bakan Kasapoğlu el attı!


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmirli bir vatandaşın basetbol sahası isteğine sessiz kalmadı.


ençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir’de yaşayan bir vatandaşın sosyal medya üzerinden basketbol sahası için yardım isteğine anında cevap verdi.

Vatandaşın İzmir Belediyesi’nden birçok kez istemesine rağmen herhangi bir karşılık görememesinden şikayet ettiği paylaşımda, “Bizim buraya da bir el atın sayın bakan @kasapoğlu. 10 bin nüfuslu TOKİ konutları içinde bir tane bile basketbol sahası yok. 10 yıldır @izmirbld yapmadı bir türlü. Öyle kompleks yapmaya gerek yok. Bir beton zemin iki pota hepsi bu. Çizgisi olmasa bile hatta tek pota olsa da olur.” dedi.

Bu paylaşımı gören Bakan Kasapoğlu, “Arkadaşlarımla görüşüp en kısa sürede bulunduğunuz yere basketbol potası kazandırmak için gereğini yapacağım. Sporun erişilebilir olması en önemli gündem maddemiz… Bu konuda bizi bilgilendirdiğin için ayrıca teşekkür ederim.” şeklinde cevap verdi.

 

Bakan Kasapoğlu’nun paylaşımını gören İzmirli vatandaş, “Allah razı olsun sayın bakanım. Sizde olmasanız bu konuda sesimizi duyan olmayacak. Sürekli kayıt altına alınıp unutuluyor. Tam 10 sene oldu bir türlü sıra gelmedi nedense. İzmir Karabağlar Yaşar Kemal mahallesinden sevgiler saygılar.” dedi.

BAKAN KASAPOĞLU DAHA ÖNCE 10 BİN POTA MÜJDESİ VERMİŞTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Basketbolu yaygınlaştırma adına ‘Yer gösterin pota yapalım’ anlayışıyla inşallah 10 bin potayı hızlı bir şekilde Türkiye genelinde yaygınlaştıracağız.” ifadesini kullanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019