Bergama’da cam atık noktaları için harita uygulaması | Ege'de Son Nokta

Bergama’da cam atık noktaları için harita uygulaması

Bergama’da cam atık noktaları için harita uygulaması


Bergama Belediyesi sıfır atık projesi ve #2020bergamadaçevreyılı etkinlikleri kapsamında belediye sınırları içinde bulunan cam atık toplama noktalarını dijital harita üzerinde ‘Nereye Atayım’ uygulaması ile işaretledi.


 

BAŞKAN KOŞTU; “SIFIR ATIK İÇİN İLÇEMİZDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK”

Sıfır Atık Projesi kapsamında çalışmaların aralıksız devam ettiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Vatandaşlarımız atıkları nereye atacaklarını da bilmeleri sıfır atık bilincinin oluşması için son derece önemli. Harita üzerinde bu noktaları işaretledik. Vatandaşlarımız ikametgahlarına en yakın Atık Cam Toplama Konteynırları’nı rahatlıkla telefon üzerinden aşağıdaki linge tıklayarak görebilecek. Belediyemiz sosyal medya hesapları üzerinden ve web sitesi duyurular bölümünde yayınlanacak olan linge tıklamaları yeterli olacak” dedi.

www.nereyeatayim.com/138/mapPlaces  lingi tıklanarak en yakın Atık Toplama Noktası’na rahatlıkla ulaşılabilecek. En kısa sürede diğer atık toplama ekipmanların da (Yağ,Pil, Elektronik Atık,Giysi vb.) uygulamaya eklenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019