AK Partili Özçınar’a destek AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’den geldi | Ege'de Son Nokta

AK Partili Özçınar’a destek AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’den geldi

AK Partili Özçınar’a destek AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’den geldi


Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ve İzmir Büyükşehir Belediyesi arasında Kiraz’a yapılması planlanan hastane tartışmasının büyümesi üzerine AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli sosyal medya üzerinden AK Partili Özçınar’a destek verdi.


Başkan Sürekli  sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada ” Karabağlar’daki üniversiteden sonra, Kiraz’da da hastaneyi durdurdular. ‘Devlet bizi cezalandırıyor’ diye ağlayanlar, devletin İzmir yatırımlarını engellerken gözünü bile kırpmıyor, hiç içleri sızlamıyor!

Kiraz Devlet Hastanesi projesinin, plan değişikliğini bahane ederek durdurulmasının başını çekip, üstüne üstlük kahramanlık taslamaları gerçekten tam bir parodi!

Kiraz’a seçim sonrası laf ola beri gele bir kez uğrayıp halkın sıkıntısını bilmeyenler; şimdi hakkına göz dikerek kamulaştırma girişimleri ile hukuk tanımazken, bir yandan da verilecek hizmete engel olmak derdine düştüler.

Kendi karneleri ortada. Temel hizmetler,yatırımlar zayıf! Borçlanmalar ve satışlar pek iyi! İzmir Büyükşehir Belediyesi borç batağında! İştirakler ve şirketlerle 8.5 milyara varan borcun hesabını verecekken; hesap soruyorlar, yapılacak işe taş koyuyorlar!

Sadece hesap sorsalar iyi; bizim zaten verilemeyecek hesabımız yok. Onların da Kiraz’da yaptıklarının izahı yok. Ne yazık ki; yine sapla samanı karıştırıp siyaset mühendisliği ile prim yapmak peşindeler.

AK Parti; İzmir’de yol yapamayan ama her doğru yola set çekenlere inat çalışmaya devam edecek! Kiraz Belediye Başkanımız Saliha Özçınar davasında haklıdır.O hastane oraya yapılacak! Kiraz halkı hakkını alacak!” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019