AK Parti Karabağlar’dan CHP Karabağlar’a Hayırlı Olsun Ziyareti | Ege'de Son Nokta

AK Parti Karabağlar’dan CHP Karabağlar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Karabağlar’dan CHP Karabağlar’a Hayırlı Olsun Ziyareti


AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca yönetim kurulu mensupları ve meclis üyeleri ile birlikte Karabağlar CHP ilçe başkanlığına yeni atanan Mehmet Türkbay’a hayırlı olsun ziyaretnide bulundular. AK Partili Doğruca ve yönetimini CHP’li Mehmet Türkbay ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı.


Ege’de Son Nokta –  AK Partili Doğruca hayırlı olsun ziyaretine gittikleri CHP Karabağlar ilçe başkanı Mehmet Türkbay ile birlikte Karabağlar’ın gelişmesi için ortak ne gerekiyorsa yapmaya hazır oldukların belirtti ve şöyle devam etti “Önceki dönem ilçe başkanı ile Karabağlar da halkın yararına yapılacak projelerde ortak noktada buluşamadık. AK Parti ilçe Başkanlığımızın ve Hükümetimizin sunduğu projelerde seçmenlerini yanlış yönlendirip vatandaşın faydasına olan genel taleplerin önüne taş koydular, hizmet odaklı değil siyasi çıkarlar doğrultusunda tavır sergilediler, bunun karşılığında da karabağlar da iktidarın kazandırmaya çalıştığı projelerin gerçekleşmesini yavaşlatmak veya iptal ettirmek için çaba sarfettiler. İnşaallah yeni dönemde sizin başkanlığınızda vatandaşın faydasına olan hizmet ve projelerde ortak noktada buluşmayı temenni ediyorum”dedi.

Karabağlar’a hizmet etmenin siyasi hesaplardan daha önemli olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Doğruca “Ak parti olarak biz belediye meclisinde CHP’li belediyenin meclise sunmuş olduğu vatandaşın faydasına her hizmeti oy birliği ile kabul ediyoruz. Biz AK Parti olarak hizmet noktasında partizanlığı bir kenara koyuyoruz. Aynı tavrı sizin döneminizde de sizlerden bekliyoruz.”dedi.

CHP Karabağlar İlçe Başkanı Mehmet Türkbay AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’nın ve Yönetiminin nazik ziyaretlerinden oldukça memnun olduklarını belirterek teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019