AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’nın 10 Kasım Mesajı | Ege'de Son Nokta

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’nın 10 Kasım Mesajı

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’nın 10 Kasım Mesajı

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. Yılı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Mesajına; “ 82 yıl önce bugün ebediyete eren büyük fedakarlıklarla kurulmuş bir Cumhuriyet bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü  saygı, özlem ve minnetle yad ediyorum.’  sözleri ile başlayan Başkan Doğruca;  bu emanetleri korumanın sorumluluğunu ve onun mücadeleci ruhunu her daim taşıyacaklarının altını çizdi.

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca; 10 Kasım mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurladığımız 10 Kasım 1938 yılından bu yana her yıl olduğu gibi bu yılda onu bir kez daha saygıyla anıyoruz. Atatürk, ülkenin ve halkın içinde bulunduğu imkânsızlıklara rağmen düşman karşısında boyun eğmek yerine, azimli, kararlı ve dirençli tutumuyla Türk halkını bağımsız Türkiye ülküsü doğrultusunda yönlendirerek büyük zaferlere ulaşılmamızı sağlayan eşsiz bir devlet adamıdır. Bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet muhafaza etmek, milletimizin her bir ferdiyle birlik ve beraberlik içinde O’nun hedeflediği muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak amacıyla hiç durmadan ve yorulmadan koşmaya devam edecek ve 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100.yılında hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; vefatının 82. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm ecdadımızı şükranla anıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019