AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’dan Okul Ziyaretinde Yeni Yıl Mesajı | Ege'de Son Nokta

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’dan Okul Ziyaretinde Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’dan Okul Ziyaretinde Yeni Yıl Mesajı


AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca Karabağlar Şehit Komiser Abdullah Ortanca Ortaokul Müdürü Gül Dalgeç’i ziyaret etti. Başkan Doğruca’ya Karabağlar Tügva Temsilcisi Tolga Yayla’da eşlik etti.


Ege’de Son Nokta – 2019 yılının son günün de de çalışmalara ara vermeden ziyaretlere devam ettiğini söyleyen Başkan Doğruca, “eğitim ve öğretim yılı içinde sık sık karabağlar ‘daki okulları ve eğitimcileri ziyaret ettik, bundan sonrada ziyaretlerimiz devam edecektir.” dedi.

Şehit Komiser Abdullah Ortanca okulunu gezdikten sonra okul müdürü Gül Dalgeç’ten okul hakkında bilgi alan Başkan Doğruca, “AK Parti Karabağlar olarak 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da geleceğimizin mirası öğrencilerimiz ve onlara emek veren, yetiştiren öğretmenlerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya, hizmet etmeye hazırız. İlçemizi güçlü Karabağlar hedefine ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz ” dedi ve şöyle devam etti “Bu vesile ile tüm hemşerilerimizin ve milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, 2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesi temennisiyle aziz hemşerilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.” dedi.

Okul Müdürü Gül Dalgeç, ” AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca’nın ve Karabağlar Tügva Temsilcisi Tolga Yayla’nın okullarını ziyaret ettikleri için oldukça memmun olduğunu ve teşekkkür ettiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019