AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Doğruca, yeni yönetimi ile güven tazeledi | Ege'de Son Nokta

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Doğruca, yeni yönetimi ile güven tazeledi

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Doğruca, yeni yönetimi ile güven tazeledi

AK Parti İzmir’de devam eden ilçe kongrelerini tamamlayan ilçelerden birisi olan Karabağlar’da, yeni yönetim ile  yeni bina heyecanı yaşanıyor. Kongrede güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı olarak seçilen İrfan Doğruca, aktif olan ilçeyi daha aktif hale getirmek için yeni bir yere geçeceklerini, vatandaşların daha kolay ulaşabileceği ve daha aktif çalışma ortamı yaratacaklarını söyledi.


AK Parti İzmir’de ilçe kongrelerini hızlı bir şekilde tamamlayarak, ilk önce İzmir il kongresini, sonra ise büyük kongreye doğru hızlıca ilerliyor. Geçtiğimiz hafta sonunda kongresini tamamlayan ilçelerden birisi de Ak Parti Karabağlar oldu. Karabağlar Yaşam Park’ta  maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak açık havada ve sadece davetliler ile  delegelerin katıldığı kongrede, oy kullanan delegelerin tamamını oyunu alaran İrfan Doğruca, yeni yönetimi ile güven tazeleyerek yeniden AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı seçildi.

İlçe başkanı seçildikten sonra, görev mazbatasını yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yüksek Seçim kurulundan alan Başkan Doğruca, ilk yönetim kurulu toplantısını, asil ve yedek üyelerle birlikte, tanışma toplantısı halinde yemekli olarak gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında, yeni ilçe yönetimi olarak hedeflerinin yüksek olduğunu, 2023 ve 2024 seçimleri için hazırlıkların şimdiden başlattıklarını belirten Başkan Doğruca, “Yeni yönetim olarak hepimizden beklenen tek şey çok çalışmak, vatandaşı dinlemek ve sorunları çözümü için mücadele etmek” dedi.

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, yeni yönetimin ilk toplantısındaki heyecanını bir kat daha attıran açıklamayı ise konuşmasının sonlarına doğru yaptı. Başkan Doğruca, ilçe binasını daha aktif çalışmak ve vatandaşla daha fazla iç içe olabilmek adına taşıyacaklarını belirterek, “Yeni yönetim yeni bina heyecanını birlikte yaşayacağız.  Amacımız daha çok vatandaşa ulaşmak, daha çok vatandaşın bize ulaşması. Sorunlar yumağı olan Karabağlar’ı daha fazla yaşanabilir hale getirmek için seçimlere kadar üzerime düşen görev yerine getireceğiz. Kimsenin hakkının yenmesine, kimsenin yaşamsal taleplerinin eksik kalmasına müsaade etmeyeceğiz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019