AK Parti Karabağlar Danışma Meclisi Toplantısında Emre Başkanını Unutmadı | Ege'de Son Nokta

AK Parti Karabağlar Danışma Meclisi Toplantısında Emre Başkanını Unutmadı

AK Parti Karabağlar Danışma Meclisi Toplantısında Emre Başkanını Unutmadı


AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu danışma meclis toplantısı duygusal anlara sahne oldu. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen toplantıya, bir süre kanser tedavisi gördüğü hastanede verdiği mücadeleye yenilen geçmiş dönem AK Parti Karabağlar Gençlik Kolları Başkanı Emre Küçük için anma programı düzenlendi.


Ege’de Son Nokta / Duygusal anlara sahne olan programa, İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Cemal Bekle, AK Parti İzmir İl Başkan Vekili Ali Aslan, İl yönetimi, ilçe başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı danışma meclisi toplantısında Merhum Emre Küçük için Kur-an Tilaveti ve dualar okundu. İlçe danışma meclisi ve Emre Küçük için düzenlenen anma programında konuşan AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, “Rahmetli Emre küçük kardeşimiz ile 2015 2016 yıllarında ilçe Başkan yardımcısı iken beraber görev aldık. Samimi, milli ve manevi değerlere bağlı, uyumlu, güler yüzlü bir kardeşimizdi. Görevini halkıyla yapan dava insanı vasıflarını ön plana çıkaran birleştirici ve bütünleştirici bir kişiliğe sahipti. Görevi bıraktıktan sonra rahatsızlandı o süreçtede hep görüştük en son süreçte bütün çalışma arkadaşları sevenleri ve partililerimiz üyesinden tutun bakan düzeyinde teşkilatımız kendisini hiç yalnız bırakmadı ve hep yanında oldular. Bende bu manzara karşısında tekrar böyle vefekar bir davanın yolunda gittiğim ve mensubu olduğum için gurur duyuyorum. Emre Küçük kardeşime Allah’tan rahmet, kederli ailesine, dost, arkadaş ve sevenlerinede sabırlar diliyorum.” dedi.

 

 

Partisinin Karabağlar İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’na  video konferans yöntemiyle bağlanan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti’nin İzmir’e olan sevdasının bitmez tükenmez olduğunu belirtti.

Hep birlikte 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için çalışacaklarını vurgulayan Pakdemirli, “Sizleri Ankara’da temsil eden bir arkadaşınız, kardeşiniz, ağabeyiniz olarak ben de hizmet vermeye devam ediyor olacağım. Bizim partide her partide olmayan her millete nasip olmayan büyük bir dünya liderimiz var. Recep Tayyip Erdoğan ülkenin tarihi bir fırsatıdır. Cumhurbaşkanımızın, liderimizin kıymetini bilelim. Onun gibi çalışmaya gece gündüz devam edelim. Sahada beraber çalıştığımız Merhum Emre Küçük Kardeşimizi rahmetle anıyorum Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019