AK Parti İzmir’de 2 ilçenin daha başkan adayı netleşti | Ege'de Son Nokta

AK Parti İzmir’de 2 ilçenin daha başkan adayı netleşti

AK Parti İzmir’de 2 ilçenin daha başkan adayı netleşti


AK Parti İzmir’de 2 ilçenin daha başkan adayı netleşti Başkan Sürekli; ‘’ AK Parti bayrağını bundan önce olduğu gibi en iyi şekilde taşıyıp, AK Parti iktidarı ile İzmir’imize, Türkiye’mize hizmet etmeye devam edeceğiz’’


AK Parti İzmir’de, 7. Olağan Kongre mesaisi 8 Mart pazar günü; Kınık, Bergama ve Aliağa ilçeleri ile start aldı. 22 Nisan Çarşamba günü Güzelbahçe ile son bulacak olan süreçte adaylar da netleşmeye başladı. Geçtiğimiz hafta 5 ilçenin başkan adayı açıklanmıştı. Sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 5 ilçenin ardından, 2 ilçenin başkan adayını daha açıkladı. Buna göre; Bornova’da Hasan Ali Karaman, Gaziemir’de Serdar Muçay’ın ataması yapıldı.

 

Kongrelere büyük bir heyecan ve coşku ile Pazar günü Kınık, Bergama ve Aliağa ile başladıklarını hatırlatan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ‘’Kongrelerimiz hayırlara vesile olur inşallah. Bir günde 3 ilçemizde gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde, İzmir teşkilatlarının her zaman; bir olduğunu, iri olduğunu, diri olduğunu gördük. Teşkilatlarımızdaki heyecan ve coşku bizleri 2023 ve 2024 seçimlerinde, başarıya götürecek ışığı gösteriyor’’ dedi. Başkan Sürekli, sözlerini şu şekilde sürdürdü; ‘’Genel Merkez’imiz; her 2 ilçemizde yaptığımız; temayül yoklamaları ve saha çalışmalarımızın işaret ettiği 3’er arkadaşımız arasından bir ismi belirledi. Karşıyaka, Çeşme, Foça, Menemen ve Ödemiş’te ise değerlendirme devam ediyor. Bunları da önümüzdeki günlerde belirleyip, kamuoyu ile paylaşacağız. Yeni arkadaşlarımızla birlikte, AK Parti bayrağını bundan önce olduğu gibi en iyi şekilde taşıyıp, AK Parti iktidarı ile İzmir’imize, Türkiye’mize hizmet etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019