AK Bayraklı’dan sokak hayvanları için kampanya | Ege'de Son Nokta

AK Bayraklı’dan sokak hayvanları için kampanya

AK Bayraklı’dan sokak hayvanları için kampanya


AK Parti Bayraklı kısıtlamalarda küçük dostlarını unutmadı


AK Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı dondurucu soğuklarda yaşam mücadelesi veren küçük dostları için mama ve yuva kampanyası başlattı. İlçenin çeşitli noktalarında belirlenen alanlara kedi ile köpekler için mama ve kulübe dağıtan ilçe yöneticileri, kuşlar içinde çeşitleri yerlere yem bıraktı.

AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, ‘’Teşkilatımız; ana kademe, gençlik kolları ve kadın kolları olarak, sokak hayvanları için boş kalan cadde ve parklara düzenli aralıklarla mama bırakıyor. Vatandaşlarımızdan özellikle sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde sokak hayvanlarına karşı duyarlı olmalarını istiyoruz’’ dedi.

İyiliği teşvik etmek ve yaygınlaştırmak hepimizin sorumluluğundadır
Nefes alan her canlının yaşam hakkı olduğunu ifade eden Başkan Polat “aç, açıkta, zor durumda olan her canlıya yardım etmek inancımızın ve insan oluşumuzun bir gereğidir ve iyi olanı tercih etmek, iyiliği ise teşvik etmek ve yaygınlaştırmak hepimizin sorumluluğundadır”  İlçemizde düzenli olarak Sokak hayvanlarının aç kalmaması için çalışmalar yapılıyor. Hayvanlara herkesin elinden geldiğince yardım etmesi gerekiyor. Bu çalışmalarımıza gönüllü arkadaşlarımızda refaket ediyor. Biz de bugün etkinliğe katılarak sokak hayvanlarına yardım ettik.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Egedesonnokta Tüm Hakları Saklıdır © 2019